IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pomysły i propozycje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Pénélope de Guise

Jelonek Setkowicz
Pénélope de Guise



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptySro 25 Mar 2015 - 13:02

Jestem na tak! Pomysły i propozycje - Page 2 3281054145
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyCzw 26 Mar 2015 - 14:11

na tak z postaciami miesiąca, czy z rangami za osiągnięcia? Sad czy na oba? Surprised
i w sumie mam jeszcze jedno pytanko, bo teoretyczne nie ma na forum bilokacji, ale chciałabym się dowiedzieć ile osób by było za tym, żeby ją wprowadzić :> oczywiście wtedy trzeba by było bardzo pilnować chronologii i np w czasie, kiedy jakieś ważne wydarzenie miałoby miejsce (np jakaś bójka, czy bitwa, czy cokolwiek, co w jakiś sposób może wpłynąć na stan zdrowia postaci), bilokowanie się, czy też granie 'po' tym wydarzeniu byłoby niemożliwe, ale jakieś takie mniej zobowiązujące rozgrywki mogłyby się toczyć w tym samym czasie i wtedy mniej osób byłoby zablokowanych i w ogóle Rolling Eyes no ale do tego potrzebuję waszej opinii! nawet możemy zrobić jakąś ankietę, czy coś, ale jak mi nie powiecie co o tym myślicie, to nie będę wiedzieć, więc proszę o wypowiedzenie się na ten temat (i poprzedni. buziaki i lofki dla Penki, że w sprawie tego poprzedniego się wypowiedziała Pomysły i propozycje - Page 2 3771773328 ) Pomysły i propozycje - Page 2 2277163791
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Conley Bicchieri

Jelonek Setkowicz
Conley Bicchieri



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyCzw 26 Mar 2015 - 16:25

Jestem na tak. Za bilokacją też, ale na jakiś zasadach, żeby nie było totalnej laby i żeby się nie okazało, że będzie milion niepokończonych rozgrywek. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.showmeyouricons.tumblr.com
Laurel Mason

Delinquents
Laurel Mason



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyCzw 26 Mar 2015 - 16:54

Wszelkie postacie miesiąca, plebiscyty, humorystyczne rangi i tak dalej są zawsze fajnym urozmaiceniem (przynajmniej dopóki nie zaczynają zastępować normalnej fabuły), więc ja jestem jak najbardziej na tak. (:

Co do bilokacji, to w sumie też na tak, tylko właśnie z uwzględnieniem tych wszystkich zasad odnośnie chronologii i blokowania w wypadku poważniejszych akcji, bo wiadomo, że realia the 100 rządzą się swoimi brutalnymi prawami.
Powrót do góry Go down
Tamsin Shay

Mountain Men
Tamsin Shay



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyCzw 26 Mar 2015 - 17:16

Z tymi postaciami miesiąca może być ciekawie i jestem na tak Smile

Za bilokację także jestem na tak może się przydać Smile
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyWto 31 Mar 2015 - 14:31

przypomniało mi się, że dzisiaj, jak myłam zęby rano, to wpadłam na pomysł, że skoro parę osób gdzieś tam w lesie przepadło, to może setka by się zebrała tam jako że w ten drugi dzień, podzieliła i by poszli szukać ludzi i czegoś do jedzenia / wody / czegokolwiek by tam nie znaleźli? MG mógłby wtedy trochę popsocić, może jakieś orzeszki, albo korzonki by się poznajdowało i może kto w końcu odkryłby zwłoki biednej Abi [*]. co wy na to? :>
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Clarke Griffin

Delinquents
Clarke Griffin



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyWto 31 Mar 2015 - 15:45

Ja chcę znaleźć zwłoki, ja chcę! Pomysły i propozycje - Page 2 1573599232
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyWto 31 Mar 2015 - 17:14

spoczko, możesz znaleźć zwłoki a nawet sobie buty i kurtkę zakosić, hasztag jolo Pomysły i propozycje - Page 2 2230076618
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Savannah Coleman

Jelonek Setkowicz
Savannah Coleman



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyWto 31 Mar 2015 - 23:23

Ja jestem za i nawet którejś grupie mogłabym może podrzucić Lincolna ; > Może nawet z Octavią... jeszcze się zastanawiam, jak długo powinien ją u siebie trzymać Pomysły i propozycje - Page 2 1543806986 Pomysły i propozycje - Page 2 642446033
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyWto 31 Mar 2015 - 23:26

niech Lincoln podrzuci O., bo Bellamy'emu pęknie serce i się chłopak załamie Sad no ale ten.. jak się nikt więcej nie wypowiada, to i tak zrobimy taką akcję, więc się przygotujcie i ja dam znać kiedy zaczynamy Rolling Eyes i jak ma ktoś jakieś specjalne życzenia (tak jak np Oliwka, że chce znaleźć zwłoki), albo jak ktoś chce być w parze/grupie z kimś konkretnym, to też nie się odezwie, bo inaczej będzie losowo (czy może raczej będzie tak, jak się Bellowi spodoba Pomysły i propozycje - Page 2 831026102 )
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyWto 21 Kwi 2015 - 15:35

Tak sobie myślałam, bo czasami jest tak, że ktoś się pojawia na forum, robi postać z setki, nie napisze ani jednego posta i znika na zawsze, a miejsce jedno już zmarnowane w setce, więc może takie postacie byśmy po prostu uznawali za... nie ważne? Te z setki, które by były nieaktywne, ale napisały jakieś posty byśmy sobie zabijali ( Pomysły i propozycje - Page 2 420235509 ), albo w jakiś sposób wykorzystali, a tych, którzy ani razu się na fabule nie udzielili by po prostu byli usuwani z listy setki, tak jakby ich nie było. Bo bez sensu tak marnować miejsca, na kogoś kto ani jednego posta nie napisał i zniknął Sad


I druga sprawa - pracuję nad nowym wyglądem, więc jakby ktoś miał jakieś sugestie, czy coś, to śmiało piszcie ^-^
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Laurel Mason

Delinquents
Laurel Mason



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyWto 21 Kwi 2015 - 15:58

Będzie krótko, ale jestem za. Jeżeli ktoś nie wniósł nic do fabuły, nie zaznaczył swojego istnienia w żadnym wątku - to chyba nie ma sensu, żeby fantomowo zajmował miejsce w Setce. Co prawda na chwilę obecną raczej nie ma problemu z wolnymi miejscówkami w grupie, ale myśląc przyszłościowo, to usuwanie takich postaci ze spisu byłoby najlepszym rozwiązaniem. c:

Co do wyglądu to sugestii nie mam, ale jeżeli byłyby jakieś problemy z okiełzaniem fp, to chętnie pomogę! Very Happy
Powrót do góry Go down
Savannah Coleman

Jelonek Setkowicz
Savannah Coleman



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyWto 21 Kwi 2015 - 17:46

Ja tylko krótko i wracam do nauki - popieram i, co by nie powtarzać wszystkiego, podpisuję się rękoma i nogami pod postami Bella i Laurel! Smile
Powrót do góry Go down
Ethan Gardner

Mountain Men
Ethan Gardner



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015 - 13:06

A ja mam taką propozycje/pomysł, może trochę głupi no ale... można by dodać jakiś "znaczek" albo napisać po prostu pod avatarem czy postać ma wciąż bransolete na ręce czy nie bo tak to się do końca nie wie kto już zdjął a kto nie... chyba że czytamy wszystkie wątki ale to też czasem trudno zapamiętać c:
Powrót do góry Go down
Echo

Grounders
Echo



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015 - 13:31

Ethan Gardner napisał:
A ja mam taką propozycje/pomysł, może trochę głupi no ale... można by dodać jakiś "znaczek" albo napisać po prostu pod avatarem czy postać ma wciąż bransolete na ręce czy nie bo tak to się do końca nie wie kto już zdjął a kto nie... chyba że czytamy wszystkie wątki ale to też czasem trudno zapamiętać c:

to wcale nie głupi pomysł Very Happy popieram!
Powrót do góry Go down
Ruby Jones

Dead
Ruby Jones



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015 - 16:12

Też myślę, że pomysł Ethan'a z tymi bransoletkami jest dobry Smile
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015 - 17:10

spoczko, spróbuję to jakoś ogarnąć ^_^
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyNie 24 Maj 2015 - 17:54

mam taką propozycję - może byśmy zrobili taki 2-3 dniowy przeskok? bo jak na razie trochę stoimy w miejscu i nic się nie dzieje, a taki mały przeskok dałby możliwość wprowadzenia jakiegoś większego zamieszania, Setka by sobie mogła już budować swój mur, Ziemianie mogliby zacząć planować wojnę, a Arka byłaby coraz bliższa zlecenia na Ziemię a Raven to już w ogóle mogłaby się ubierać w skafander i lecieć Sad także jesteście yaaaaay czy noooooooo?
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Savannah Coleman

Jelonek Setkowicz
Savannah Coleman



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyCzw 28 Maj 2015 - 23:40

Już po ognisku ten przeskok? Ja jestem jak najbardziej na yaaay ; D
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyPią 29 Maj 2015 - 0:22

jo, bo trochę taki zamuł mamy i nic się za bardzo nie dzieje Sad a tak to byśmy mogli jakieś rzeczy nowe porobić (które też sami możecie proponować, bo jak wiecie ja otwarta na wszystkie propozycje jestem)
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Conley Bicchieri

Jelonek Setkowicz
Conley Bicchieri



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyPią 29 Maj 2015 - 14:30

Może zaplanujmy w końcu jakiś atak? Znaczy, wiem, że niewielu jest jeszcze Ziemian, ale można by  było podnieść ciśnienie na Arce. Albo mona by było podnieść bunt, żeby władza się wytłumaczyła (mamy Kanclerza i Zastępcę) ze zniknięcia dzieciaków, w końcu spora ich część ma rodziny na Arce.
Powrót do góry Go down
http://www.showmeyouricons.tumblr.com
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptyPią 29 Maj 2015 - 16:03

No ale przecież już jest takie coś rozgrywane na Arce i wysłałam do wszystkich z Arki wiadomość i jest też w ogłoszeniach podane, ale nie pojawił się tam nikt oprócz Raven, a ona jedna i Mistrz Gry to raczej dużo nie zadziałają w takim wypadku Sad
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Savannah Coleman

Jelonek Setkowicz
Savannah Coleman



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptySob 30 Maj 2015 - 1:04

Bellamy Blake napisał:
jo, bo trochę taki zamuł mamy i nic się za bardzo nie dzieje Sad
To chyba trochę wina końców szkoły/uczelni - przynajmniej u mnie tak jest Sad No ale dobrze by było, żeby chociaż powoli wszystko do przodu się posuwało, więc ja za takim małym, parodniowym przeskokiem w fabule jak najbardziej jestem, jak mówiłam Smile

Generalnie za atakiem Ziemian na Setkę bym nie była, bo Setka sobie nie poradzi Sad Niech się chociaż trochę zorganizują i broń zdobędą, to chociaż jakieś szanse będą mieli! Very Happy
Co do nowych rzeczy jednak, to właśnie Setkę zaangażować w organizację obozu - mur, poszukiwania broni, jakieś próby odnowy kontaktu z Arką. Wiem, że to już jest w zadaniach i jak najbardziej propsuję i Wellsa zamierzam w to wszystko wciągać Very Happy
Szkoda, że Ziemian nie ma więcej, bo podoba mi się ten konflikt "atakujemy skaikru czy nie" i fajnie byłoby to pociągnąć dalej, z hedą i w ogóle. Generalnie zamierzam Lincolnem jakoś spróbować się porozumieć z Setką, więc to też powinno jakoś pójść do przodu...
Na Arce widzę, że się dzieje i też propsuję Smile (Arkowicze! idzcie do postu Mistrza i piszcie!)
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptySob 30 Maj 2015 - 13:30

No właśnie z Arką i Ziemianami jest ten problem, że trochę mało ludków tam jest Sad Ja mam w planach stworzenie jeszcze jednego Ziemianina, ale teraz to trochę by było bez sensu patrząc, że tam są chyba 4 postacie, z czego jedna moja xD Dzisiaj postaram się ogarnąć jakieś przyciągające uwagę ogłoszenie i je powstawiać na te wszystkie fora zrzeszające pbfowiczów, może ktoś się skusi i przyjdzie i może będziemy mieć Lexę, albo jakiegoś generała chociaż, coby ktoś podjął jakieś decyzje Sad W mojej głowie to wszystko tak pięknie wygląda i mam nadzieję, że tam w TonDC uda nam się to jakoś fajnie rozegrać Sad
Setka to już w ogóle - taka duża, a tak bardzo nie zorganizowana Razz Dlatego proponuję, żeby tak w ciągu tych dwóch - trzech najbliższych dni pokończyć wątki przy Exodusie i zabrać się za to tam, co zaproponowałam w zadaniach albo jak ktoś ma jakieś własne pomysły, albo coś to również niech się zabierze, albo zaproponuje, bo im więcej pomysłów tym fajniej, a potem będzie można myśleć o jakiś atakach i w ogóle Very Happy
A na Arce to zapraszam o tutaj na korytarz Pomysły i propozycje - Page 2 112714922
No i ogólnie to mamy zadania (może niektóre niezbyt ambitne, ale no... starałam się Sad ), jeżeli macie jakieś dodatkowe pomysły, czy to na zadanie, czy na jakiś even, albo mini event, to śmiało możecie albo tutaj napisać, albo wysłać mi PW - wszyscy możemy zrobić! Tylko żeby chętni do pisania byli, bo z pustego to nawet Salomon nie naleje Pomysły i propozycje - Page 2 1472112818
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Smith Henderson

Jelonek Arkowicz
Smith Henderson



Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 EmptySob 30 Maj 2015 - 13:49

Ja jeszcze dzisiaj wyślę Smith na korytarz, ale to wieczorkiem, bo zaraz ide się męczyć z moim licencjatem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pomysły i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły i propozycje   Pomysły i propozycje - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Pomysły i propozycje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
What's wrong with a little chaos? :: Organizacja :: Informacje :: ogłoszenia-

Forum stworzone na podstawie serialu The 100. Styl, ogłoszenie, wszystkie kody oraz grafika znajdujące się na forum zostały stworzone przez administrację.