IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Półrocznica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Earth

Earth



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Półrocznica   Półrocznica EmptyWto 4 Sie 2015 - 18:06

półrocznica!

Według moich obliczeń nasze forum już w przyszłym tygodniu skończy pół roku! Nie dam sobie ręki uciąć, że dobrze policzyła, ale nawet jak się o tydzień pomyliłam, to i tak nie ma znaczenia, bo w sierpniu stuknie nam 6 miesięcy Półrocznica 112714922 Może i nie jest to jakiś super wielki wynik, ale chyba nie jest też zły! Mamy swoje lepsze i gorsze dni, ale wciąż żyjemy, więc trzeba to jakoś uczcić! Tylko pytanie do Was, co byśmy mogli zorganizować. Bo można zmienić wygląd (chociaż mi osobiście ten co jest jakoś nie przeszkadza), czy też zorganizować takie mini plebiscyty z różnymi kategoriami i później zwycięzcy by dostali jakiś specjalne rangi itp itd. Fabularnie również można coś wymyślić, jakąś większą akcję, czy imprezkę, ale z tym może być trochę problemów, bo wszystkich grup raczej nie połączymy razem na event :C No i właściwie to na tym moje pomysły się kończą, więc jakby ktoś na coś wpadł, chciał coś zasugerować, albo miał pomysły na kategorie w tym plebiscycie, to niech da tutaj znać Półrocznica 2110393942

Powrót do góry Go down
https://the100.forumpl.net
Danica Guerin

Jelonek Setkowicz
Danica Guerin



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyWto 4 Sie 2015 - 18:25

Setka niech się nażre narko-orzeszków, wszyscy będą jak po halucynkach i wtedy można popuścić wodze fantazji, niech się dzieje co chce, nikt nic nie będzie pamiętał następnego dnia Very Happy

W MW może przypadkiem nastąpić wyciek gazu rozweselającego, więc też pis i lof, wszyscy będą mieć banię Very Happy

A Ziemianie... Hm, postapokalipyczna noc kupały? xD
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyWto 4 Sie 2015 - 23:45

Ooooooo takie akcje byłyby dobre, zwłaszcza z setką pod wpływem orzeszków Półrocznica 420235509 Żeby było uczciwie można by było wymyślić jakieś halucynacje tak z góry i by się losowało je może? Coby nie było potem żadnych płaczów, ani nic :C


A z tymi plebiscytami, to może byśmy zrobili tak jak w serialach/filmach o amerykańskich nastolatkach, co to jak jest koniec liceum, to mają takie nagrody typu Most Sarcastic, Couple most likely to get married, albo Biggest Drama Queen, czy coś w tym stylu. Oczywiście byśmy sobie takich parę pasujących do forum wybrali Półrocznica 112714922
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Danica Guerin

Jelonek Setkowicz
Danica Guerin



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyWto 4 Sie 2015 - 23:55

Oooo, dobry pomysł! Można też z góry dobrać ludzi w pary do gry i dać im wspólną halucynację xDD

Plebiscyt tez dobry! Pomyśli się nad kategoriami <3
Powrót do góry Go down
Conley Bicchieri

Jelonek Setkowicz
Conley Bicchieri



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyCzw 6 Sie 2015 - 8:32

Halucynacje są genialne Very Happy W ogóle jak to możliwe, że to już pół roku? Tak wszystko śmignęło, że nawet nie wiem kiedy. <3
Powrót do góry Go down
http://www.showmeyouricons.tumblr.com
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyCzw 6 Sie 2015 - 16:17

Aaaa ogarnąć jakiś nowy wygląd, czy jeszcze na razie zostaniemy przy tym, co aktualnie mamy?
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyPią 7 Sie 2015 - 20:44

Nie chcecie nic o wyglądzie napisać, więc nie wiem, czy uznać to jako przyzwolenie na zostawienie aktualnego, czy robić nowy Sad hasztag najgorzej.

Ale nie o to, nie o to, nie o to... wymyśliłam parę kategorii w jakiej możemy zrobić sobie plebiscyty, obecnie ich nazwy są angielskie, bo je zgapiałam z angielskiej strony, ale możemy je dać po polsku, jeżeli będziecie chcieli ^_^ No i o to wymyślone przeze mnie kategorie:
    Best character - czyli wiadomo o co chodzi: najlepsza w ciągu tego pół roku postać na forum. Najlepiej żeby tutaj oceniane były posty i samo prowadzenie postaci, a przynajmniej tak mi si wydaje, że powinno tak być xD
    Cutest couple - par jako takich na forum nie mamy, ale na pewno każdy z nas ma taką dwójkę, którą po prostu chciałby widzieć razem! I oto kategoria w której taka parka mogłaby zostać doceniona! Może to będzie taka mobilizacja, żeby trochę poromansować Półrocznica 642446033
    Best personality - ta postać, która waszym zdaniem ma najlepszą, najciekawszą osobowość. Tutaj też każdy by musiał się trochę przyjrzeć postom, ale na pewno macie jakiś swoich ulubieńców pod względem osobowości i charakteru Półrocznica 112714922
    Most Blonde - największa blondynka... bez obrazy dla blondynek! Very Happy
    Most annoying but loved - postać, która z jednej strony jest strasznie irytująca, ale nie da się jej nie kochać!
    Most competitive - postać uwielbiająca konkurencję i starająca się zawsze wygrywać~!
    Most likely die soon - to bardzo niebezpieczny świat w którym można stracić życie w każdej chwili... kto zginie jako pierwszy?


I to moje propozycje. Jeżeli macie jakieś inne, coś byście zmienili, albo wykreślili, to dajcie znać Sad
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Lincoln

Grounders
Lincoln



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyPią 7 Sie 2015 - 23:52

Mi się wygląd podoba, więc jak dla mnie może zostać! <3

Co do całego plebiscytu i kategorii - super! Best character można by nawet podzielić na męski i damski, jak w postaciach miesiąca? Co do dodatkowych jeszcze... Drama Queen? To w sumie jedyne, co mi teraz przychodzi do głowy, ale może jeszcze coś wymyślę! Very Happy
Powrót do góry Go down
Claire Meminger

Jelonek Setkowicz
Claire Meminger



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyNie 9 Sie 2015 - 13:02

Wygląd jest świetny, więc moim zdaniem może zostać <3
Co do kategorii to można jeszcze dodać Most dangerous albo Most helpful Smile
Powrót do góry Go down
Danica Guerin

Jelonek Setkowicz
Danica Guerin



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyNie 9 Sie 2015 - 19:07

Też nie mam nic przeciwko temu wyglądowi, jest śliczniutki <3

Tak myślałam, że może by też zrobić kategorie dla poszczególnych grup, ale w MW i na Arce chyba za mało na to ludzi...
Więc ogólnie obejmujące Najlepszy Wojownik, przy czym wcale nie musi chodzić o technikę walki, ale o wolę życia i przetrwania!
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyNie 9 Sie 2015 - 21:08

Tylko chyba w setce mamy na tyle postaci, żeby móc się pokusić o jakąś osobną kategorię, ale to bez sensu, skoro w pozostałych jest tak mało postaci Sad Ale takie dla wszystkich nie są złe i jeżeli nie macie już więcej pomysłów, to mogę zebrać wszystkie te proponowane kategorie i dać ogłoszenie o nominacjach ^_^
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Danica Guerin

Jelonek Setkowicz
Danica Guerin



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyNie 9 Sie 2015 - 21:09

W sumie pomysłów jeszcze by się trochę znalazło, ale chyba mamy za mało postaci, żeby się rozdrabniać na najdojrzalsza postać, czy w drugą stronę najbardziej dziecinna postać xD
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyNie 9 Sie 2015 - 21:11

Można by wymyślać i wymyślać, ale z doświadczenia wiem, że im więcej kategorii, tym ludziom się nie chce myśleć i potem wysyłają nominacje typu 'tutaj nie chce mi się czytać postów, więc nikogo nie nominuję, ewentualnie siebie' xD I czemu najdojrzalsza i najbardziej dziecinna nie mogą być? Very Happy Pewnie, że mogą xD Mało nas, ale nie do pieczenia chleba (taki suchar!) Półrocznica 112714922
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Danica Guerin

Jelonek Setkowicz
Danica Guerin



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyNie 9 Sie 2015 - 21:20

Mało nas, ale wystarczająco do pieczenia sucharów Laughing Hahaha, w sumie w plebiscycie mogłaby być też kategoria "użytkownicy", a tam Król Sucharów, Nolife (czyli wiecznie na forum), Człowiek-widmo (czyli pojawia się i znika, i znika, i znika...), Zombie (czyli był w nieaktywnych, ale wrócił do żywych... kilkakrotnie xD lub wciąż w nieaktywnych, pojawia się i nic nie pisze, nawet mam nominacje do tej kategorii xD)
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyNie 9 Sie 2015 - 21:22

Oooooooo dobre! Very Happy Jestem jak najbardziej za takimi kategoriami Very Happy
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Danica Guerin

Jelonek Setkowicz
Danica Guerin



Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica EmptyNie 9 Sie 2015 - 21:30

W takim razie może jeszcze True Story Bro i tutaj każdy najpierw zgłasza się sam, opowiadając najśmieszniejsza, najbardziej powaloną, niewyobrażaną, najstraszniejszą, najdziwniejszą historię ze swojego życia i później inni głosują, która to historia xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Półrocznica Empty
PisanieTemat: Re: Półrocznica   Półrocznica Empty

Powrót do góry Go down
 

Półrocznica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
What's wrong with a little chaos? :: Organizacja :: Informacje :: ogłoszenia-

Forum stworzone na podstawie serialu The 100. Styl, ogłoszenie, wszystkie kody oraz grafika znajdujące się na forum zostały stworzone przez administrację.