IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Oceń użytkownika powyżej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Claire Meminger

Jelonek Setkowicz
Claire Meminger



Oceń użytkownika powyżej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń użytkownika powyżej   Oceń użytkownika powyżej - Page 2 EmptySob 9 Maj 2015 - 21:20

Nick: zakochałam się mocno w tym imieniu <3 nazwisko dosyć popularne, ale ładne
Avatar: ładny, chociaż trochę za dużo żółci jak dla mnie Very Happy
Podpis: jest na nim taka kochana, uwielbiam go.
Posty: ciekawe, przyjemnie się czyta mimo ich długości Smile
Relacje z postacią: na razie niestety brak Sad
User: Oceń użytkownika powyżej - Page 2 2277163791
Powrót do góry Go down
Laurel Mason

Delinquents
Laurel Mason



Oceń użytkownika powyżej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń użytkownika powyżej   Oceń użytkownika powyżej - Page 2 EmptySob 9 Maj 2015 - 22:28

Nick: imię Claire kocham, uwielbiam i nie wiem co jeszcze, wszystkie postacie o tym imieniu, z którymi się spotkałam, były c u d o w n e <3 a nazwisko pasuje, razem brzmią tak miękko. c:
Avatar: uroczy i w klimacie, ale chyba najbardziej kochałam ten pierwszy. <3
Podpis: czekam na odegranie podpisowych gifków w fabule Cool nawet bikini Ci uszyjemy z jakiejś kurtki czy tam spodni!
Posty: lubię! dobrze się je czyta i dobrze się na nie odpisuje, o.
Relacje z postacią: ja już widzę ten gorący romans to kochane bff!
User(ka!): przekochana jak i jej postać!
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Oceń użytkownika powyżej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń użytkownika powyżej   Oceń użytkownika powyżej - Page 2 EmptySob 9 Maj 2015 - 22:54

Nick: Nazwisko mi się kojarzy z masonami, więc po prostu nie ma innej opcji - jest fab Laughing
Avatar: Ładny, zawsze masz ładne avatary i ogólnie ona ma taką urokliwą mordeczkę, że po prostu chyba zawsze ładnie wygląda i to spojrzenie takie hipnotajzing, Dżoana Krupa by prosowała
Podpis: Ładny, prosty i taki niby zwykły, ale jednak ma coś w sobie fajnego ^_^
Posty: Super się czyta i w ogóle Laurel jest jedną z moich ulubionych postaci, toteż zawsze posty czytam, chyba, że mam wyjątkowego lenia Very Happy Ogólnie to czekam na jakąś rozgrywkę, co nie? Oceń użytkownika powyżej - Page 2 642446033
Relacje z postacią: chyba ni ma Sad
User: Świetny! Oceń użytkownika powyżej - Page 2 2277163791 Taka sympatyczna i fajna osóbka po prostu z którą zawsze można sobie o czymś pogadać na cb ^_^
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Danica Guerin

Jelonek Setkowicz
Danica Guerin



Oceń użytkownika powyżej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń użytkownika powyżej   Oceń użytkownika powyżej - Page 2 EmptyPią 24 Lip 2015 - 23:12

Nick: Bellamy, Bellamy... za każdym razem widzę tam ŁADNE LAMY Laughing Bella Lamy Cool i nic nie mogę na to poradzić! Ale lofki, bo Lamy są pro Cool
Avatar: Może to wina mojego komputera, ale trochę za ciemny, ale poza tym, to jakby miał groźniejszą minę, to byłby jeszcze bardziej w pytkę!
Podpis: Prostota jest cudna <3 Tylko ten cień przy cytacie troszkę za bardzo go rozmywa i mię oczęta bolą, jak próbuje przeczytać
Posty: Widać, że dobrze Ci się nim pisze, masz takie lekkie piórko i nie ma przerostu formy nad treścią, nie jest nudno i zawsze jest na co odpisywać <3
Relacje z postacią: Na chwilę obecną raczej nie pałają do siebie sympatią i zdecydowanie nie zgadzają się w... hm, chyba w niczym xD ALE kto się czubi, ten się lubi... podobno, tak słyszałam! Oceń użytkownika powyżej - Page 2 3833734585
User: Tacy powinni być admini! <3 Lowe <3
Powrót do góry Go down
Ivette

Grounders
Ivette



Oceń użytkownika powyżej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń użytkownika powyżej   Oceń użytkownika powyżej - Page 2 EmptyPon 27 Lip 2015 - 20:51

Nick: imię ładne, nazwisko w sumie też, ale nic super hiper, normalne, ale ładne Smile
Avatar: śliczna dziewczyna, ładny kadr, podoba mi się
Podpis: cudowny cytat! Gify też całkiem ładne
Posty: składne, proste, dobrze się jej czyta i dobrze gra z postacią
User luv Oceń użytkownika powyżej - Page 2 405029958
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Oceń użytkownika powyżej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń użytkownika powyżej   Oceń użytkownika powyżej - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Oceń użytkownika powyżej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Oceń avatar
» Dopasuj cechę do postaci powyżej!
» Jaką piosenkę dopasujesz do postaci powyżej?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
What's wrong with a little chaos? :: Po godzinach :: OffTop :: gry-

Forum stworzone na podstawie serialu The 100. Styl, ogłoszenie, wszystkie kody oraz grafika znajdujące się na forum zostały stworzone przez administrację.