IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Seriale

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Seriale Empty
PisanieTemat: Seriale   Seriale EmptyWto 26 Maj 2015 - 13:57

Taki typowo offowy temat, ale skoro jesteśmy na forum opartym na serialu, to pewnie większość z nas ogląda coś jeszcze :> I tutaj możemy się dzielić tym na co paczamy w wolnych chwilach, dyskutować o serialach i takie takie.

Lista seriali, które ja oglądam jest trochę długa, ale większość sobie odpuściłam, a połowę muszę nadrobić. Ale tak ładnie pogrupuję je i bardzo chętnie podyskutuję z innymi serialowymi maniakami Seriale 1397841809

To co oglądam na bieżąco:
    The 100 to chyba jest oczywiste he he
    Gra o Tron
    Chicago PD
    Chciago Fire
    Grimm
    The Royals płakałam na finale, bo jestem słaba
    The Returned modlę się o drugi sezon
    Arrow
    Shameless US
    Pretty Little Liars
    Teen Wolf
    Faking it
    Awkward.
    Doctor Who muszę obejrzeć ostatni odcinek ostatniego sezonu, ale nie mam serce, bo wiem, że będę miała smutek
    Reign
    Suits
    The Originals nie wiem dlaczego to oglądam
    Orphan Black
    Flash
    Once Upon a Time
    iiiiii to chyba wszystko ^_^



Oglądałam, kocham, ale się skończyło:
    One Tree Hill Newsroom
    Jak poznałem waszą matkę nie uznaję ostatniego odcinka, bo nie
    Parks and recreation tutaj mam do obejrzenia jeszcze trochę ponad sezon
    White Collar
    Once Upon a Time in Wonderland
    Lost



Muszę nadrobić:
    Modern Family
    The Middle
    Bates Motel



Oglądałam, ale... nie:
    The Vampire Diaries nie oglądam odkąd zabili Kola
    Supernatural ten nowy sezon to porażka
    Heart of Dixie wiem, że już się zakończyło, ale nigdy nie szipowałam Zoe z Wadem i nie chcę patrzeć na ich happy end
    2 broke girl niby fajne, ale te same żarciki w kółko opowiadane tak strasznie mnie męczą
    Grey's Anatomy oglądałam, lubiłam, ale potem się pogubiłam i nie wiem w którym momencie przestałam oglądać, a teraz za dużo sezonów, żeby nadrabiać
    90210 na początku było fajnie, ale potem stało się głupie i w końcu zakończyli
    Gossip Girl tak jak wyżej
    Baby Daddy meh



I to chyba wsio! Chociaż tam przewijało mi się przez życie więcej seriali, które oglądałam jak gdzieś tam leciały, ale jakimś wielkim uczuciem do nich nie pałałam ^_^
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Clarke Griffin

Delinquents
Clarke Griffin



Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale EmptyWto 26 Maj 2015 - 18:45

TOP TEN
1. True Detective
2. Game of Thrones
3. Sherlock BBC
4. Czas honoru
5. House of Cards
6. Breaking Bad
7. Downton Abbey
8. Hannibal
9. Vikings
10. Outlander

POZOSTAŁE NAJULUBIEŃSZE
1. Poldark
2. Chicago Fire
3. Chicago PD
4. The Good Wife
5. Prawo Agaty Laughing
6. Wataha
7. Orphan Black
8. Silicon Valley
9. Suits <3
10. Skins
11. White Collar
12. Revenge
13. Rodzina Borgiów
14. Dynastia Tudorów
15. Big Bang Theory
16. Dr House
17. właśnie, The 100 <3
18. Switched At Birth

INNE
1. Gossip Girl
2. Merlin
3. Misfits
4. Nikita
5. One Tree Hill
6. serial o gejach i lesbijkach, którego nazwy nie pamiętam
7. Eye Candy
8. Prison Break
9. Devious Maids
10. Desperate Housewives

OGLĄDAŁAM, ALE...
1. The Walking Dead  - zombiezombiezombiezadużoichsięrobi
2. Supernatural – trzeba wiedzieć, kiedy skończyć; przykro, że z tak dobrego serialu zrobili chłam
3. Glee – zbyt przerysowane jak dla mnie
4. The Vampire Diaries – w sumie od początku oglądałam to tak dla odmóżdżenia, ale w pewnym momencie już po prostu nie dałam rady
5. Pretty Little Liars – ciekawe, kogo jeszcze wskrzeszą
6. Flash – fajne, ale nadrobię sobie pewnie jakoś w wakacje
7. Salem – pierwszy sezon okej, ale drugi przestał mi się podobać

WIDZIAŁAM ODCINEK/DWA, ALE MI SIĘ NIE SPODOBAŁY
1. How I Met Your Mother
2. Once Upon a Time
3. Arrow
4. Teen Wolf
5. Awkward
6. Reign
7. The Originals
8. Heart of Dixie

NA LIŚCIE DO ZOBACZENIA
1. Miasteczko Twin Peaks
2. Doctor Who
3. Kompania braci
4. Peaky Blinders


więcej grzechów nie pamiętam, ale wiem, że było ich sporo.  Seriale 2820029219
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale EmptyWto 26 Maj 2015 - 18:54

OMG jak mogłam zapomnieć o Glee! Tak jak pierwsze dwa sezony kocham (w sumie to tylko 1, ale drugi nie był zły), tak reszta to trochę dno i wodorosty Sad
The Walking Dead też oglądałam, ale jak w pewnym momencie się wszyscy rozdzielili i nic się nie działo przez cały odcinek tylko szli, szli i jeszcze raz szli, to sobie odpuściłam xd
Eye candy też patrzałam, ale to było dziwne max, a Victoria Justice taka trochę drewniana niestety jest Sad
Z Supernatural to zrobili taki chłam, że aż przykro jest :/ Chciałam ten nowy sezon nadrobić, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka to sobie odpuściłam... w sumie od 6 sezonu mi się nie podobało zbytnio, ale teraz to już przesadzili ;\ Chociaż ta parodia co ostatnio zrobili (https://www.youtube.com/watch?v=tCZy8cAgBlM - jakby ktoś nie widział) to jest mega Laughing
A Skins to pierwsza generacja najlepsza, druga generacja super (minus Effy za którą nigdy nie przepadałam), trzecia generacja najgorsza, chociaż te odcinki co zrobili ostatnio to już porażka totalna jest ;/

Wgl dzięki Twojemu postowi przypomniałam sobie tyle serialu, które oglądałam, a o których zapomniałam Laughing
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Clarke Griffin

Delinquents
Clarke Griffin



Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale EmptyWto 26 Maj 2015 - 19:12

no właśnie glee jakoś w ogóle mi nie podeszło, ale kurt był przesympatyczny.
a w the walking dead dobiła mnie monotonia odcinków. tak, to serial o zombie i muszą się tam pojawiać, ale oglądanie w kółko tych samych motywów (milion sposobów na zabicie zombiaka) znudziło mnie okrutnie. pierwszy sezon - okej, w drugim odpadłam.
eye candy - wkurzająca główna bohaterka i policjanci-lalusie, kiepskie akcje z hakowaniem (za szybko, za łatwo jej to szło i te de), ale w sumie z nudów oglądałam, bo łatwy angielski, no i obczajałam sobie bez napisów + byłam ciekawa, który z kolesi okaże się w końcu tym mordercą.
a supernatural... zawsze się denerwuję, gdy o tym myślę. też uważam, że do piątego sezonu serial był świetny, jeden z moich najukochańszych seriali w sumie. potem tylko coraz gorzej i w ósemce sobie odpuściłam, bo bałam się, co jeszcze mogą wymyślić. ;]
o, hillywood, lubię ich parodie, a tego jeszcze nie wiedziałam, zaraz obczaję. ;p
a jak już zarzucamy linkami do filmików, prosz, też coś supernaturalowego: https://www.youtube.com/watch?v=pwvzHP037xc
z dedykacją dla fanek deana! Cool

hahah, ja tak samo - uzupełniłam sobie swoją listę o kilka seriali z Twojej, bo zupełnie o nich zapomniałam. ;]
Powrót do góry Go down
Bellamy Blake

Jelonek Setkowicz
Bellamy Blake



Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale EmptyWto 26 Maj 2015 - 19:24

Mnie właśnie Kurt strasznie irytował, zwłaszcza w dalszych sezonach xd Potem to już wciskali wszędzie wątki homo (żeby nie było - nic nie mam do osób homoseksualnych, ale jak nagle w jednej klasie prawie wszyscy są homo to... tu macz for mi) i ogólnie robili tęczę i wszystko było jakieś takie płytkie i totalnie przestało mi się podobać. Oglądałam, ale po tym odcinku o Finnie sobie odpuściłam, bo magię dla mnie dawno straciło niestety :/
Nooo to strasznie irytujące było, chociaż ja wytrzymałam do chyba 4 sezonu? Albo nawet i dalej, totalnie nie pamiętam gdzie skończyłam xd
OMG tak, ci policjanci z idealnie ułożonymi fryzurami, którzy każdą zagadkę rozwiązują w trzy sekundy i ogólnie są piękni i mają idealną cerę... Nie wiem czy mam jakieś dziwne zboczenie przez oglądanie Chicago PD, które tematykę policjantów tak genialnie przedstawia, ale tam to wszystko było takie płytkie i trochę wręcz tępe ;x a Victoria Justice to porażka totalna ;\ Najlepsza tam była ta psiapsia głównej bohaterki, które imienia nie pamiętam xd
Teraz to wymyślają już takie rzeczy, że tylko usiąść i płakać Neutral dziwi mnie, że wciąż to ciągną i że ludzie to wciąż oglądają :/ serio lepiej w pewnym momencie zakończyć serial i zejść ze sceny kochanym przez miliony, niż tak popsuć wszystko :/ W sumie też w Supernatural od pierwszych sezonów wkurzało mnie, że wszystkie fajne postacie żeńskie uśmiercają ;\ jakby kurde chociaż jednej nie mogli zostawić, tylko wszystkie wybić -.-

Ja w sumie często tak mam, że zapominam co oglądam / oglądałam i dopiero po jakimś czasie sobie przypominam ^_^ Ale takie coś dobre szczególnie właśnie w maju, bo wszystko się kończy i trzeba sobie coś nowego obczaić Very Happy (albo starego o którym się zapomniało xD )
Powrót do góry Go down
http://its-maravilloso.tumblr.com/
Tris Maddon

Delinquents
Tris Maddon



Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale EmptyCzw 28 Maj 2015 - 10:57

Przyznam, że jak mam wolny czas to także lubię sobie coś obejrzeć Smile Wcześniej bardzo dużo oglądałam ale teraz trochę się opuściłam w oglądaniu bo mam mniej czasu ale nadal staram się nadrabiać Very Happy Niektóre seriale które są wymienione przez was jeszcze nie oglądałam albo obejrzałam jeden lub dwa odcinki i tyle i nie dokończyłam Sad

Ogólnie to nie mam jakiś szczególnych typów seriali które są moimi ulubionymi ale lubię je oglądać. Niektóre już niestety się skończyły ale chętnie tym za jakiś czas je ponownie oglądnęła Smile Na dodatek znajdzie się kilka Polskich seriali które oglądam jak jest nowy odcinek ale nie wszystkie a niektóre czasem opuszczam. Wiele seriali jest nie podobnych do siebie gatunkowo ale ja lubię różnorodność Smile


- Reign - oglądam na bieżąco
- The 100 - nie tylko ja go oglądam Smile
- Once Upon A Time - czekam na kolejny odcinek
- Outlander - tak jak wyżej
- The Musketeers - jeszcze nie skończyłam oglądać
- Lost Girl - oglądałam wszystkie 5 sezonów
- Awkward - wszystkie sezony oglądnęłabym jeszcze raz
- The Big Bang Theory - lubię go oglądać ale jakoś go nie skończyłam oglądać
- How I Met Your Mother - jakoś nie mogłam skończyć oglądać a został mi jeszcze 1 sezon
- Revenge - jeszcze nie oglądałam 5 ostatnich odcinków )
- Game of Thrones - oglądałam 4 sezony a za ten 5 jakoś nie mogę się zabrać
- The Royals - wszystkie 10 odcinków oglądnęłam ale szkoda, że nie ma kolejnego sezonu Sad
- Veronica Mars - oglądałam i nawet fajne
- Dr Hause - nawet w tv oglądam jak leci Razz
- Grey's Anatomy - na początku oglądałam ale później przestałam i się w tych odcinkach pogubiłam
- Arrow - zaczęłam go ostatnio oglądać i nawet dość fajny do oglądania
- Mentalista - w tv też lubię go oglądnąć
- Under the Dome - na razie oglądnęłam 1 sezon a został mi 2 ale jakoś nie mogę się za niego zabrać
- Supernatural - jest tyle tych sezonów, że nawet nie pamiętam na którym skończyłam to oglądać ale jakoś pewnie na 6 sezonie
- Sons of Anarchy - jest 7 sezonów ale na 5 skończyłam i jakoś nie mogę go oglądnąć do końca
- The Secret Life of the American Teenager - wszystkie 5 sezonów i jakoś fajnie mi się go oglądało
- The Originals - nie wiem dlaczego go oglądnęłam ale przestałam po 1 sezonie
- The Vampire Diaries - od 4 sezony oglądałam ale później już przestałam bo zaczął mnie nudzić
- O mnie się nie martw - polski serial ale każdy odcinek oglądnęłam
- Prawo Agaty - oglądałam na samym początku ale później przestałam
- Pierwsza Miłość - każdy odcinek czasem kilka opuściłam
- M jak Miłość - leci na programie "2" i go już oglądam dobre parę lat
- Barwy Szczęścia - nie każdy odcinek oglądam
- Na dobre i na złe - ponownie polski serial i także go oglądam dobre kilka lat



Pewnie coś by się jeszcze znalazła co oglądam albo już oglądałam ale nie pamiętam Smile Oglądam nie tylko seriale odcinkowe ale także inne no i oczywiście filmy także zabierają mi czas ale to już nie jest tak jak kiedyś, że oglądałam dużo teraz staram się znaleźć czas na inne rzeczy ale w wolnym czasie czemu nie :p
Powrót do góry Go down
Clarke Griffin

Delinquents
Clarke Griffin



Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale EmptyCzw 28 Maj 2015 - 14:16

o, o mnie się nie martw też czasem oglądam. no bo prawo (<3) + i chociaż iga mnie mocno wkurza, to ten serial można oglądać tylko dla pawła domagały, który jest przezajebistym aktorem. umieram ze śmiechu, gdy tylko pojawia się na ekranie (laptopa, ale no). swoją drogą, ostatnio był u wojewódzkiego i ponoć większość kwestii pawła w tym serialu to czysta improwizacja. tym większy szacuneczek! :]
https://www.youtube.com/watch?v=kjrbHuoqbqY - tylko pierwszy sezon, a szkoda, bo w drugim miał trochę dobrych momentów. :p
Powrót do góry Go down
Tris Maddon

Delinquents
Tris Maddon



Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale EmptyCzw 28 Maj 2015 - 14:38

Z tego serialu Iga także czasem mnie dobija ale nawet ją lubię fajnie gra ale i tak zgadzam się z Tobą co do Pawła Domagały "Krzyśka" że jest najlepszym aktorem w tym serialu. Także fajnym aktorem jest Stefan Pawłowski który gra Marcina Kaszube Smile czasami jest irytujący razem z Igą :p oni to się mogą dobrać Smile
Powrót do góry Go down
Claire Meminger

Jelonek Setkowicz
Claire Meminger



Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale EmptyCzw 28 Maj 2015 - 19:57

Muszę przyznać, że patrząc na wasze listy zawstydziłam się swoim ubogim repertuarem ;P
Do moich absolutnych miłości należy LOST. To jest po prostu mój namber łan wśród seriali.
Oprócz tego kocham bardzo Dr Housa.
Chociaż niektórych zrażają polskie seriale to ja uwielbiam trzy z nich:
1. Pitbull - policja pokazana w boleśnie prawdziwy sposób, czasem aż nie mogę patrzeć na ekran widząc jak okropni potrafią być ludzie (część odcinków jest na faktach).
2. Glina - j. w. tylko trochę łagodniejszy
3. Prawo Agaty - ostatnio się w tym zakochałam <3 p.s. szipuję Bartka i Anielę Rolling Eyes

No i to nieszczęsne The 100. Otóż mam pewien problem z tym serialem. Ja tak bardzo go nie lubię, ale mimo to oglądam, bo wciąga jak nie wiem co.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Seriale Empty
PisanieTemat: Re: Seriale   Seriale Empty

Powrót do góry Go down
 

Seriale

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
What's wrong with a little chaos? :: Po godzinach :: OffTop :: chit chat-

Forum stworzone na podstawie serialu The 100. Styl, ogłoszenie, wszystkie kody oraz grafika znajdujące się na forum zostały stworzone przez administrację.