IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Ogłoszenia od administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość

avatarPisanieTemat: Ogłoszenia od administracji   Pią 20 Lut 2015 - 16:24


#1


Miejsce w którym będą się pojawiać wszystkie ogłoszenia organizacyjne od administracji! Wszystkich serdecznie zapraszamy do śledzenia tego tematu. Umożliwi to orientowanie się w tym co takiego dzieje się na forum i pozwoli nam wszystkim sprawniej działać i się świetnie przy tym bawić Smile

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Sro 25 Lut 2015 - 19:46


#2


Fabuła oficjalnie została rozpoczęta! Wszystkich użytkowników zapraszamy do rozpoczęcia zabawy! Członków grupy Delinquents zapraszamy na pierwszy poziom Exodusa, bo już niebawem nastąpi wiekopomna chwila i Setka po raz pierwszy w życiu zobaczy Ziemię!
Zapraszamy serdecznie do zabawy, a wszystkich obserwujących do rejestracji!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Sro 4 Mar 2015 - 17:20


#3


Na forum powstało nowe subforum Powiązania, które są wynikiem pomysłu naszej Pénélope. Na czym polega? Cóż, na forum nie mamy relacji, bo jest to tutaj zbędne, a powiązania mają być czymś w rodzaju bazy informacji na temat stosunków panujących między poszczególnymi postaciami. Każdy użytkownik tworzy temat dla swojej postaci w którym dodaje posty z poszczególnymi postaciami, które zostały poznane podczas rozgrywki fabularnej. W temacie powinny się znajdować informacje na temat stosunku do postaci i informacje, które Wasza postać zdobyła poprzez czy to rozmowę z kimś innym, czy też z daną postacią. Nowe informacje można dodawać dopiero po rozgrywce, a nie wcześniej! Każda postać powinna dostać swój własny post, który będzie przez edytowany wraz z rozwojem gry.
Umożliwi to wszystkim śledzenie relacji między postaciami, a także monitorowanie ich rozwoju! Dodatkowo każdy będzie przynajmniej pamiętał co takiego jego postać wie o innych! Każdy post z dziale z powiązaniami dodaje do Waszych kont po 10PS! Very Happy
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, albo nie do końca ogarnia na czym ma to polegać - zapraszam na PW, albo do tematu z pytaniami Smile

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Wto 10 Mar 2015 - 21:17


#4


Na waszą prośbę zostały dodane nowe pola profilowe: karta postaci, powiązania oraz informator. Można je zobaczyć na dole postu, tuż obok linków do profilów oraz PW, a także pole z wiekiem postaci. Wszystkich użytkowników uprzejmie prosimy o dodanie linków do swoich tematów!
PS. Jeżeli macie jakieś pomysły co dodać lub jak usprawnić forum, czy chociażby chcielibyście rzucić jakąś luźną sugestię, jaka akcja powinna zostać przeprowadzona zachęcam do wypowiadania się w temacie 'pomysły i propozycje'.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Nie 15 Mar 2015 - 22:05


#5


Wszystkich użytkowników grupy Delinquents zapraszamy na ognisko organizowane na jednej z polan, która znajduje się niedaleko obozu. Niestety smażenia kiełbasek i pianek zapewnić nie możemy, ale wszyscy chętni będą mieli okazję pozbyć się swoich bransoletek, które tak bardzo brzydko wyglądają na ręce. Czas, żeby nastoletni kryminaliści zaczęli się zachowywać jak nastoletni kryminaliści!
Serdecznie zapraszamy  

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Sro 25 Mar 2015 - 0:38


#6


Nasze forum ma już jeden miesiąc! Wszystkim użytkownikom za ten spędzony czas serdecznie dziękuję i oby tych miesięcy było jak najwięcej!  

Jak pewnie zauważyliście mamy zupełnie nowy wygląd i, gdyby ktoś zauważył jakieś błędy, nieprawidłowości, czy cokolwiek - proszę o powiadomienie, coby można było wszystkie usterki naprawić!


Dodatkowo pojawiła się dostawa sprzętu w sklepiku, dlatego też, jeżeli ktoś wcześniej nie dokonał zakupów - teraz ma na to szansę!


Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla nas z okazji pierwszego miesiąca!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Czw 26 Mar 2015 - 18:55


#7

Zapraszam wszystkich do udziału w naszej zabawie na postać miesiąca! Nominacje można zgłaszać pod tym tematem, albo na PW konta "Earth". Czas na zgłaszanie swoich faworytów macie do 29 marca!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Czw 26 Mar 2015 - 21:11


#8

Od dzisiaj jest możliwość stosowania bilokacji na forum! Z tego powodu zostały wprowadzone zmiany w głównym regulaminie forum w kategorii 5. Inne (punkt 1.). Dodatkowo powstał temat opisujący zasady stosowania bilokacji na forum. Możecie go znaleźć tutaj. W razie pytań i/lub komentarzy zapraszam do wypowiadania się w naszym temacie z propozycjami i pomysłami!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Sro 1 Kwi 2015 - 12:23


#9

Wszystkich członków grupy Delinquents zapraszam do zapisów i udziału w specjalnej misji poszukiwawczej zaginionych duszyczek! Ilość miejsc jest nieograniczona, co jednak nie oznacza, że osoby, które postanowią zostać przy Exodusie będą się nudzić! Im Mistrz Gry również zapewni rozrywkę, chociaż... no zapiszcie się, bo jak Wy nie będziecie szukać zaginionych, to i Was nikt nie będzie chciał szukać!

Dodatkowo przypominam wszystkim o zakładaniu tematów z informatorami oraz powiązaniami (a także o uzupełnianiu powiązań!).


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Sob 4 Kwi 2015 - 23:09


#10

Wybory na postacie miesiąca zostały zakończone, a zwycięzcami są: Octavia Blake oraz Bellamy Blake. Zwycięzcy dostaną specjalne rangi jak je zrobię. Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich, którzy byli nominowani i wielkie dzięki dla tych, którzy głosowali!  

Dodatkowe info - został trochę zmieniony wzór na powiązania. Niby to kosmetyczna zmiana, ale i tak trzeba wprowadzić poprawki w waszych tematach, więc zachęcam do zrobienia tego w wolnym czasie ^-^


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Czw 9 Kwi 2015 - 17:39


#11

Zakończyła się ankieta, która dotyczyła zmiany w regulaminie zapisu dotyczącego multikont i, dostosowując się do jej wyniku, zapis ten został zmieniony. Obecnie dwa podpunkty (właściwie to jeden, ale naciągnęłam go na dwa) zostały zmienione i brzmią w taki oto sposób:


2. Nie ma wymogu tworzenia raz postaci męskiej, raz kobiecej, nawet jeżeli tworzysz kolejną postać w tej samej grupie.

  2.1. Wyjątkiem od tej reguły jest tworzenie postaci w grupie Delinquents, w której należy przestrzegać zasady - raz postać żeńska, raz postać męska.

   2.1.1 Zasada ta może zostać zniesiona, jeżeli w grupie będzie panowała duża nierówność między postaciami męskimi i żeńskimi. Wtedy, na drodze wyjątku użytkownicy będą mogli tworzyć, np. dwie postaci męskie (w zależności od tego, która płeć będzie mniejszością w grupie.


3. Można posiadać więcej niż dwie postacie w tej samej grupie.

  3.1. Wyjątkiem od tej zasady jest grupa Delinquents, w której jeden użytkownik nie może posiadać więcej niż dwie postacie.
Cały regulamin można przeczytać tutaj, więc jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił to zachęcam do lektury!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Pią 24 Kwi 2015 - 13:53


#12

Garść informacji, dla wszystkich tych, którzy przegapili to, co ostatnio się pojawiło na forum, ale dziwnym trafem śledzą co się dzieje w tym temacie!1. Mamy nowy akt! Prolog został zakończony, trochę zadań od Mistrza Gry zostało wykonanych, więc nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć nowy rozdział naszej historii! Wszystkich zachęcam do lektury What's wrong with a little chaos?, a także zapoznania się z nowymi zadaniami od MG. I tak, dla Setki nie ma obecnie żadnego rozpisanego zadania, ponieważ pojawią się dopiero wtedy, kiedy wszyscy (albo chociaż większość) wróci ze swoich poszukiwań.


2. Pojawiło się parę nowych przedmiotów, które można nabyć za zdobyte przez was punkty. Całą listę można znaleźć tutaj chociaż mam nadzieję, że każdy już dotarł do tego tematu.... Dodatkowo przypominam, że jeżeli macie jakieś pomysły, jakie przedmioty mogą zostać dodane do naszej listy - nie bójcie się o tym pisać i proponować!


3. Wszyscy użytkownicy, którzy w jakikolwiek sposób brali udział w prologu, albo wykonali główne zadanie od Mistrza Gry z tej części fabuły, zostali nagrodzeni punktami! Listę szczęśliwców można znaleźć tutaj.


4. Minął kolejny miesiąc istnienia naszego forum, a co za tym idzie nadszedł czas na wybór nowych postaci ubiegłego miesiąca! Swoich kandydatów możecie nominować w tym temacie.I to chyba byłoby na tyle - jak sobie przypomnę o czymś, to dam znać ^_^


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Czw 30 Kwi 2015 - 11:31


#13

Zostało stworzone nowe pole profilu w którym to wszyscy członkowie grupy Delinquents mogą zaznaczyć, czy ich postać wciąż posiada bransoletę, w którą wyposażona została przez Arkę, czy też, wyrażając w ten sposób bunt przeciwko władzy, postanowiła ją ściągnąć. Bardzo proszę żeby wszyscy uzupełnili to pole zwłaszcza, że sami wymyśliliście to pole Razz.

Dodatkowo, jakby ktoś nie zauważył, pojawiło się parę tematów fabularno-organizacyjnych, takich jak:

  1) wspomnienie poległych, czyli temat w którym będą pojawiały się krótkie wspomnienia i przyczyny śmierci nie żyjących już postaci;
  2) Hall of fame, czyli taka nasza mała galeria sław, w której będą się pojawiać postacie, które zwyciężą w plebiscycie na postać miesiąca;

I kończąc przypominam o głosowaniu na postacie miesiąca: postać żeńską oraz postać męską.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Pią 1 Maj 2015 - 18:26


#14

Uwaga, uwaga wszyscy członkowie grupy Delinquents! Jutro, w godzinach wieczornych, będzie można nabyć w naszym sklepiku forumowym namioty, stworzone ze spadochronów Exodusa! Ich ilość będzie ograniczona i będzie ich zaledwie 5, więc trzeba będzie się śpieszyć, żeby je sobie zająć i nie musieć dłużej spać w Exodusie. Dodatkowym atutem namiotów jest idący z nimi w pakiecie materiał, który można wykorzystać jako nakrycie! Taki luksus będzie kosztować zaledwie 200SP, więc jak widzicie promocja na całego. Opcją dodatkową przy zakupie namiotów jest możliwość zakupienia ich w parę osób (od was zależy czy to będą 2 osoby, czy więcej - jak tam się dogadacie). Punkty wtedy zostaną podzielone przez ilość osób i wszyscy na tym skorzystają! Przygotujcie się na jutro!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Sob 2 Maj 2015 - 20:33


#15

Wszystkich członków grupy Delinquents zapraszam do zakupu namiotów! Pamiętajcie, że możecie je zakupić w kilka osób i że ich liczba jest ograniczona! Zapraszam do sklepiku Mistrza Gry!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Nie 3 Maj 2015 - 21:27


#16

Nowe postacie miesiąca zostały wybrane! Gratulację dla Murphy'ego i Laurel!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Sro 6 Maj 2015 - 19:35


#17

Pojawiły się nowe zadania od Mistrza Gry dla grupy Delinquents! Zapraszam do zapoznania się z nimi i wykorzystania ich w swoich fabułach! Oczywiście to samo tyczy się wszystkich pozostałych grup, które też mają dla siebie zadania!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Wto 19 Maj 2015 - 11:36


#18

Ponieważ ostatnio trochę się nam... zawiesiło, więc Mistrz Gry postanowił wziąć sprawy w swoje ręce!
Zapraszani są wszyscy użytkownicy, którzy należą do grupy Grounders do przyłączenia się na ścieżce południowej do ogólnego oburzenia, które spowodował fakt znalezienia nieżyjącej Afrah niedaleko miejsca lądowania Exodusa. Czyżbyśmy powoli zaczęli przygotowywać się do wojny, czy jednak sytuacja zostanie opanowana?
Na Arce też zaczyna się "coś" dziać i wszystkich użytkowników, których postacie wciąż znajdują się na stacji zapraszamy do przyłączenia się do głosów oburzenia na korytarz do stołówki, gdzie mieszkańcy chcą usłyszeć odpowiedzi i dowiedzieć się, co się dzieje i czy naprawdę Exodus został wysłany na Ziemię wraz z setką dzieci na pokładzie. To raczej nie może się skończyć dobrze...
Dodatkowo, jeżeli ktoś znajdujący się w Mount Weather miał ochotę zamienić parę słów ze sprowadzoną do bazy tajemniczą dziewczyną niech zgłosi się na PW do Mistrza Gry!
Ponadto wszystkich członków grupy Delinquents zapraszamy do dołączenia się do mini ogniska na ternie przy Exodusie, gdzie zostanie podane jedzenie! Co się wydarzy później - wszystko zależy od Was!


PS. mamy już TRZY MIESIĄC!      

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Sro 20 Maj 2015 - 16:30


#19

Zachęcam wszystkich do nominowania na postacie miesiąca! Swoich kandydatów możecie zgłaszać w tym temacie!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Wto 26 Maj 2015 - 13:32


#20

Zapraszam wszystkich do głosowania na żeńską i męską postać miesiąca! Swoje głosy możecie oddawać przez najbliższe 5 dni!

Ponadto zachęcam do wypowiedzenia się na temat mini przeskoku w temacie z pomysłami i propozycjami!
 

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Nie 31 Maj 2015 - 21:53


#21

Gratulacje dla nowych postaci miesiąca! Postacią żeńską została Savannah Coleman, a w wyborach na postać męską pierwsze miejsce zajęli Alexander Calae oraz David Cross!
GRATULUJEMY!     

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Nie 7 Cze 2015 - 14:09


#22

1 Wszystkie rozgrywki, które mają miejsce po ognisku na którym Setka się stołuje dzieją się "trzy dni po", czyli Exodus wylądował 5 dni temu i mamy obecnie 18 września. Zachęcam do korzystania z zadań Mistrza Gry i ogólnie do takich rzeczy jak budowanie ogrodzenia, czy też konstruowania broni, zdobywanie jedzenia etc etc.

2 Od teraz wszystkie postacie, których właściciele nie są wpisani w temat z nieobecnościami, a posty z ich kont nie pojawiły się przez ostatni miesiąc, zostaną przeniesieni do grupy nieaktywnych. Chyba każdy, kto ma zamiar być w jakiś sposób aktywny, znajdzie chociaż dziesięć minut czasu, żeby napisać raz w miesiącu posta, więc taki termin czasowy na zachowanie aktywności wydaje się być odpowiedni.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Wto 16 Cze 2015 - 18:15


#23

1 Jak pewnie wszyscy obecni zauważyli na forum pojawił się nowy wygląd. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Jeżeli zauważycie jakieś błędy lub coś będzie mało czytelne - nie krępujcie się, piszcie, a zostanie to zmienione!

2 W obozie Setki pojawiło się parę nowych tematów. Tematy z ogrodzeniem i bramą mogą posłużyć chętnym wypełnić zadanie od Mistrza Gry i zająć się budową ogrodzenia! Dodatkowo pojawiło się subforum z ruinami miasteczka, a także ruinami zoo. Na dniach pojawią się kolejne lokacje, z czego niektóre będą skrywać tajemnice!

3 Od dzisiaj każdy post fabularny będzie nagradzany 3 punktami!

4 Już niedługo kolejne wybory postaci miesiąca, więc jeżeli ktoś ma ochotę zgarnąć ten tytuł w czerwcu to ma jeszcze trochę czasu, żeby napisać parę postów i podbić serca wszystkich użytkowników!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Pią 19 Cze 2015 - 13:03


#24

Zachęcam do zabawy w wybory postaci miesiąca! Jeżeli ktoś się wstydzi podać swoich kandydatów w stworzonym temacie, to zapraszam do wysyłania nominowanych na PW (albo na Earth, albo na Bellamy'ego - jak tam wam będzie wygodniej).

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatarPisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   Pią 26 Cze 2015 - 11:07


#25

Zapraszam do oddawania głosów na żeńską oraz męską postać czerwca! Głosować możecie przez najbliższe 5 dni!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia od administracji   

Powrót do góry Go down
 

Ogłoszenia od administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Ogłoszenia od administracji
» Od administracji
» Ogłoszenia o pracę + podania o samozatrudnienie
» Zgłoszenia do WYMIANY
» Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
What's wrong with a little chaos? :: Organizacja :: Zasady-

Forum stworzone na podstawie serialu The 100. Styl, ogłoszenie, wszystkie kody oraz grafika znajdujące się na forum zostały stworzone przez administrację.